Vinterskydning

Bueskydning Danmark Vinterskydning

Tilmeldte skytter

Vinterskydning
 
NavnKlubKlasse
Alexander Gluch-JessenTIK BueskydningHerre Micro Compound, klasse 1
Alexsej PedersenHinnum HutHerre Aspirant Compound, klasse 1
Amalie Saaby Aalborg BueskyttelaugHerre Kadet Recurve, klasse 2
Anders HansenVejle BueskyttelaugHerre Junior Barbue
Andra HotnoguHaderslev BueskyttelaugDame Senior Barbue
Andreas BorkAalborg BueskyttelaugHerre Senior Recurve, klasse 2
Andreas Holm NielsenViborg BueskyttelaugHerre Mini Recurve, klasse 2
Andreas MidtibyVordingborg BueskyttelaugHerre Senior Barbue
Andrev christensenHinnum HutHerre Micro Barbue
Angelina LindstenVordingborg BueskyttelaugDame Mini Recurve, klasse 1
Anker SewohlVordingborg BueskyttelaugHerre Masters Recurve
Anna RasmussenTIK BueskydningHerre Senior Compound, klasse 2
Arne J NielsenVejen BueskytteforeningHerre Masters Compound
Asta Ito-FrederiksenBueskytteforeningen ArcusHerre Mini Recurve, klasse 2
August Emil MøllerEsbjerg ArcheryHerre Mini Recurve, klasse 2
Bjarne Bang MadsenViborg BueskyttelaugHerre Masters Recurve
Carl Holger Lissau-JensenRønne Bueskytte LaugHerre Mini Recurve, klasse 2
Carl Peter ConradAalborg BueskyttelaugHerre Senior Recurve, klasse 2
Carl Sindung Krog SørensenMagleby Høj- og EfterskolerHerre Junior Barbue
Carl-Christian FreuchenLollands Bueskytteklub af 2010Herre Mini Barbue
Caroline JørgensenTIK BueskydningHerre Aspirant Compound, klasse 1
Carsten René PedersenGalten Skovby BueskydningHerre Masters Compound
Cecilie KernthLollands Bueskytteklub af 2010Dame Aspirant Barbue
Chia JürgensenHaderslev BueskyttelaugHerre Mini Barbue
Chris KristoffersenRønne Bueskytte LaugHerre Senior Compound, klasse 2
Christian HaugeBueskytteforeningen ArcusHerre Masters Barbue
Christian KrabHaderslev BueskyttelaugHerre Micro Barbue
Christian LarsenAalborg BueskyttelaugHerre Senior Compound, klasse 2
Corinne EngelundGalten Skovby BueskydningDame Senior Recurve, klasse 2
Daniel Greibe ColnMagleby Høj- og EfterskolerHerre Senior Compound, klasse 2
David heeringHinnum HutHerre Senior Compound, klasse 2
Ella Kobbelgaard JensenEsbjerg ArcheryHerre Micro Recurve, klasse2
Emil Meldgaard ChristensenEsbjerg ArcheryHerre Senior Recurve, klasse 1
Emilie Dragsbæk OvergaardThy BueskyttelaugDame Micro Barbue
Erik HarlisThy BueskyttelaugHerre Masters Langbue
Ernst LethariusAabenraa BueskyttelaugHerre Senior Barbue
Felix StosiekThy BueskyttelaugHerre Junior Langbue
Filuca VangaaAalborg BueskyttelaugDame Mini Recurve, klasse 1
Finn møller nielsenHinnum HutHerre Senior Recurve, klasse 2
Flemming EgholmLollands Bueskytteklub af 2010Herre Masters Barbue
Flemming SchwickerFrederikssund I.F. 1864Herre Masters Barbue
Frank Pedersen BVordingborg BueskyttelaugHerre Masters Barbue
Frank Pedersen LVordingborg BueskyttelaugHerre Masters Langbue
Frants ChristensenUlbølle Sg&If, BueskytteafdelingHerre Senior Compound, klasse 2
Fritz AndersenAabenraa BueskyttelaugHerre Masters Barbue
Gustav SkyggelundBueskytteforeningen ArcusHerre Micro Recurve, klasse2
Hanna Ø NielsenHillerød BueskyttelaugDame Senior Langbue
Hans Joachim BoysenAabenraa BueskyttelaugHerre Masters Recurve
Hans Peter FreuchenLollands Bueskytteklub af 2010Herre Micro Barbue
Hans Tofte JensenLollands Bueskytteklub af 2010Herre Masters Barbue
Heine Allan JørgensenBueskytteforeningen ArcusHerre Senior Barbue
Henrik RasmussenMidtfyns BueklubHerre Senior Recurve, klasse 2
Henrik ThomsenGalten Skovby BueskydningHerre Masters Compound
Ida Marie NissenHaderslev BueskyttelaugHerre Mini Barbue
Jack LessowTIK BueskydningHerre Senior Compound, klasse 1
Jan Aaroe HansenAabenraa BueskyttelaugHerre Senior Recurve, klasse 1
Jan Agentoft NielsenStensballe I K's BueskytteafdHerre Senior Compound, klasse 2
Jan D. SchøderÅrhus BueskyttelaugHerre Senior Recurve, klasse 2
Jean Lyster RødsgaardUlbølle Sg&If, BueskytteafdelingHerre Senior Compound, klasse 2
Jens E. SørensenBueskytteforeningen ArcusHerre Aspirant Recurve, klasse 1
Jens RytterHillerød BueskyttelaugHerre Masters Recurve
Jeppe Andersen Aabenraa BueskyttelaugHerre Micro Compound, klasse 1
Jeppe FielsøEsbjerg ArcheryHerre Mini Recurve, klasse 2
Jeppe Lund MastingMagleby Høj- og EfterskolerHerre Micro Barbue
Jess H. NielsenRønne Bueskytte LaugHerre Masters Recurve
Jette PedersenVordingborg BueskyttelaugDame Senior Barbue
Joakim BelchAalborg BueskyttelaugHerre Senior Barbue
John Balle JensenGalten Skovby BueskydningHerre Masters Compound
Jonas JessenAabenraa BueskyttelaugHerre Aspirant Recurve, klasse 1
Jonas Ørts HansenAalborg BueskyttelaugHerre Senior Compound, klasse 1
Jonatan Aaroe HansenAabenraa BueskyttelaugHerre Aspirant Recurve, klasse 2
Jonathan Holt HuynhAalborg BueskyttelaugHerre Aspirant Recurve, klasse 1
Julie Charlotte NielsenGalten Skovby BueskydningDame Senior Recurve, klasse 2
Julie KristensenAalborg BueskyttelaugHerre Kadet Recurve, klasse 2
Karen SkovgaardHinnum HutHerre Kadet Recurve, klasse 2
Karl-Kristian NorupEsbjerg ArcheryHerre Mini Recurve, klasse 2
Karsten PaulsenGalten Skovby BueskydningHerre Masters Langbue
Keld LauridsenAalborg BueskyttelaugHerre Senior Compound, klasse 2
Kim Dyrby HansenVejle BueskyttelaugHerre Senior Recurve, klasse 2
Kim Gøtche ChristensenViborg BueskyttelaugHerre Masters Recurve
Kim Jul PedersenGalten Skovby BueskydningHerre Masters Recurve
Kim MøllerVejen BueskytteforeningHerre Masters Barbue
Kim SørensenNykøbing F BueskyttelaugHerre Senior Barbue
Klaus KraghThy BueskyttelaugHerre Senior Barbue
Kristina AndersenGalten Skovby BueskydningDame Senior Recurve, klasse 2
Lars Christian AdradosThy BueskyttelaugHerre Masters Barbue
Lars NilssonTIK BueskydningHerre Masters Compound
Lars PetersenThy BueskyttelaugHerre Senior Barbue
Lars Vittrup JørgensenViborg BueskyttelaugHerre Senior Barbue
Lasse FiskerÅrhus BueskyttelaugHerre Senior Recurve, klasse 2
Lea EderBueskytteforeningen ArcusHerre Aspirant Recurve, klasse 1
Leif ChristiansenLollands Bueskytteklub af 2010Herre Masters Barbue
Lennart Dahlqvist Midtfyns BueklubHerre Masters Langbue
Linus LützenVejle BueskyttelaugHerre Aspirant Barbue
Lotte AndersenFrederikssund I.F. 1864Dame Senior Barbue
Lucas KristensenStensballe I K's BueskytteafdHerre Aspirant Recurve, klasse 2
Lykke SørensenVordingborg BueskyttelaugDame Senior Barbue
mads hejnfeltFrederikssund I.F. 1864Herre Senior Barbue
Maksymilian GorskiThy Bueskyttelaug½ Herre Mini Barbue
Maria JægerÅrhus BueskyttelaugDame Senior Recurve, klasse 2
Marianne H. PedersenGalten Skovby BueskydningDame Masters Langbue
Markus NielsenLollands Bueskytteklub af 2010Herre Aspirant Barbue
Martin JørgensenUlbølle Sg&If, BueskytteafdelingHerre Senior Langbue
Matilde FriisÅrhus BueskyttelaugDame Senior Recurve, klasse 2
Mia VestergaardEsbjerg ArcheryDame Senior Recurve, klasse 1
Mick HansenBueskytteforeningen ArcusHerre Senior Langbue
Mike PetersenThy BueskyttelaugHerre Senior Barbue
Mikela GrøndahlHinnum HutDame Mini Compound, klasse 2
Mikkel MathiasenAalborg BueskyttelaugHerre Aspirant Recurve, klasse 1
Mogens TobiasenAabenraa BueskyttelaugHerre Masters Compound
Molly LützenVejle BueskyttelaugDame Micro Langbue
Morten Krogager-NielsenThy BueskyttelaugHerre Masters Langbue
Morten Krogsgaard JørgensenÅrhus BueskyttelaugHerre Senior Compound, klasse 2
Morten RadoorEsbjerg ArcheryHerre Senior Recurve, klasse 1
Naja Eleonora Klinch ElkjærVejle BueskyttelaugDame Micro Barbue
Naja JøhnkeÅrhus BueskyttelaugHerre Mini Recurve, klasse 2
Nellie EmanuelsenAalborg BueskyttelaugDame Senior Recurve, klasse 1
Nicolai AndersenViborg BueskyttelaugHerre Mini Recurve, klasse 2
Ninna QuaadeBueskytteforeningen ArcusDame Senior Recurve, klasse 2
Ole husumHinnum HutHerre Senior Compound, klasse 2
Oscar Lykke ClausenVejle BueskyttelaugHerre Micro Barbue
Patrik PedersenBueskytteforeningen ArcusHerre Aspirant Recurve, klasse 2
Paw LohmannBueskytteforeningen ArcusHerre Senior Langbue
Pia DankelevVordingborg BueskyttelaugDame Senior Recurve, klasse 1
Poul JøhnkeÅrhus BueskyttelaugHerre Masters Recurve
Rasmus ChristensenBueskytteforeningen ArcusHerre Senior Recurve, klasse 1
Rasmus FogtLollands Bueskytteklub af 2010Herre Senior Recurve, klasse 2
Samuel MousingBueskytteforeningen ArcusHerre Mini Recurve, klasse 2
Sandra HolteEsbjerg ArcheryHerre Aspirant Recurve, klasse 2
Sara S KjeldgaardÅrhus BueskyttelaugDame Senior Recurve, klasse 2
Siffrine Enghave Lissau-JensenRønne Bueskytte Laug½ Dame Micro Recurve
Signe søgaardHinnum HutDame Aspirant Barbue
Silas Lau NielsenBueskytteforeningen ArcusHerre Micro Barbue
Simon HarlisThy BueskyttelaugHerre Mini Barbue
Simon StrømgaardThy BueskyttelaugHerre Junior Barbue
Sita Merle NørrMagleby Høj- og EfterskolerDame Aspirant Barbue
Sofie NissenHaderslev BueskyttelaugDame Micro Barbue
Steen HansenAalborg BueskyttelaugHerre Senior Langbue
Svend ChristensenHillerød BueskyttelaugHerre Masters Recurve
Svend Dahl-PetersenHillerød BueskyttelaugHerre Masters Recurve
Søren Bo SørensenViborg BueskyttelaugHerre Masters Recurve
Søren Bo SørensenViborg BueskyttelaugHerre Masters Recurve
Søren Hviid van StratenHinnum HutHerre Kadet Recurve, klasse 2
Søren WeigeltVejen BueskytteforeningHerre Masters Barbue
Theis HjortFrederikssund I.F. 1864Herre Senior Barbue
Theis LützenVejle BueskyttelaugHerre Senior Langbue
Thomas HolmstrømUlbølle Sg&If, BueskytteafdelingHerre Masters Barbue
Thomas NahmensAabenraa BueskyttelaugHerre Masters Recurve
Tilde Holt HuynhAalborg BueskyttelaugDame Mini Recurve, klasse 1
Tomas AndersenUlbølle Sg&If, BueskytteafdelingHerre Aspirant Barbue
Tommy JürgensenHaderslev BueskyttelaugHerre Senior Recurve, klasse 2
Torben hviidHinnum HutHerre Senior Recurve, klasse 2
Torbjørn LundinThy Bueskyttelaug½ Herre Mini Barbue
Torsten Ito-FrederiksenBueskytteforeningen ArcusHerre Aspirant Recurve, klasse 2
Trine Aadahl LarsenMagleby Høj- og EfterskolerHerre Senior Compound, klasse 2
Victor ErreboEsbjerg ArcheryHerre Mini Recurve, klasse 2
Victor W StraarupVejen BueskytteforeningHerre Junior Barbue
Victoria Kjær OffersenViborg BueskyttelaugHerre Aspirant Recurve, klasse 2
Victoria WilkiMagleby Høj- og EfterskolerDame Aspirant Barbue
Wiktor KjæpLollands Bueskytteklub af 2010Herre Aspirant Recurve, klasse 2
William Klinch NielsenVejle BueskyttelaugHerre Mini Barbue
Zofia Angelique Aquinde GeronimoThy Bueskyttelaug½ Dame Micro Barbue