Vinterskydning

Bueskydning Danmark Vinterskydning

Tilmeldte skytter

Vinterskydning
 
Aabenraa BueskyttelaugNavnKlasse
Jeppe Andersen Herre Micro Compound, klasse 1
Jonas JessenHerre Aspirant Recurve, klasse 1
Jonatan Aaroe HansenHerre Aspirant Recurve, klasse 2
Jan Aaroe HansenHerre Senior Recurve, klasse 1
Ernst LethariusHerre Senior Barbue
Hans Joachim BoysenHerre Masters Recurve
Thomas NahmensHerre Masters Recurve
Mogens TobiasenHerre Masters Compound
Fritz AndersenHerre Masters Barbue
Aalborg BueskyttelaugNavnKlasse
Filuca VangaaDame Mini Recurve, klasse 1
Tilde Holt HuynhDame Mini Recurve, klasse 1
Jonathan Holt HuynhHerre Aspirant Recurve, klasse 1
Mikkel MathiasenHerre Aspirant Recurve, klasse 1
Amalie Saaby Herre Kadet Recurve, klasse 2
Julie KristensenHerre Kadet Recurve, klasse 2
Nellie EmanuelsenDame Senior Recurve, klasse 1
Andreas BorkHerre Senior Recurve, klasse 2
Carl Peter ConradHerre Senior Recurve, klasse 2
Jonas Ørts HansenHerre Senior Compound, klasse 1
Christian LarsenHerre Senior Compound, klasse 2
Keld LauridsenHerre Senior Compound, klasse 2
Joakim BelchHerre Senior Barbue
Steen HansenHerre Senior Langbue
Bueskytteforeningen ArcusNavnKlasse
Gustav SkyggelundHerre Micro Recurve, klasse2
Silas Lau NielsenHerre Micro Barbue
Asta Ito-FrederiksenHerre Mini Recurve, klasse 2
Samuel MousingHerre Mini Recurve, klasse 2
Jens E. SørensenHerre Aspirant Recurve, klasse 1
Lea EderHerre Aspirant Recurve, klasse 1
Patrik PedersenHerre Aspirant Recurve, klasse 2
Torsten Ito-FrederiksenHerre Aspirant Recurve, klasse 2
Ninna QuaadeDame Senior Recurve, klasse 2
Rasmus ChristensenHerre Senior Recurve, klasse 1
Heine Allan JørgensenHerre Senior Barbue
Mick HansenHerre Senior Langbue
Paw LohmannHerre Senior Langbue
Christian HaugeHerre Masters Barbue
Esbjerg ArcheryNavnKlasse
Ella Kobbelgaard JensenHerre Micro Recurve, klasse2
August Emil MøllerHerre Mini Recurve, klasse 2
Jeppe FielsøHerre Mini Recurve, klasse 2
Karl-Kristian NorupHerre Mini Recurve, klasse 2
Victor ErreboHerre Mini Recurve, klasse 2
Sandra HolteHerre Aspirant Recurve, klasse 2
Mia VestergaardDame Senior Recurve, klasse 1
Emil Meldgaard ChristensenHerre Senior Recurve, klasse 1
Morten RadoorHerre Senior Recurve, klasse 1
Frederikssund I.F. 1864NavnKlasse
Lotte AndersenDame Senior Barbue
mads hejnfeltHerre Senior Barbue
Theis HjortHerre Senior Barbue
Flemming SchwickerHerre Masters Barbue
Galten Skovby BueskydningNavnKlasse
Corinne EngelundDame Senior Recurve, klasse 2
Julie Charlotte NielsenDame Senior Recurve, klasse 2
Kristina AndersenDame Senior Recurve, klasse 2
Marianne H. PedersenDame Masters Langbue
Kim Jul PedersenHerre Masters Recurve
Carsten René PedersenHerre Masters Compound
Henrik ThomsenHerre Masters Compound
John Balle JensenHerre Masters Compound
Karsten PaulsenHerre Masters Langbue
Haderslev BueskyttelaugNavnKlasse
Sofie NissenDame Micro Barbue
Christian KrabHerre Micro Barbue
Chia JürgensenHerre Mini Barbue
Ida Marie NissenHerre Mini Barbue
Andra HotnoguDame Senior Barbue
Tommy JürgensenHerre Senior Recurve, klasse 2
Hillerød BueskyttelaugNavnKlasse
Hanna Ø NielsenDame Senior Langbue
Jens RytterHerre Masters Recurve
Svend ChristensenHerre Masters Recurve
Svend Dahl-PetersenHerre Masters Recurve
Hinnum HutNavnKlasse
Andrev christensenHerre Micro Barbue
Mikela GrøndahlDame Mini Compound, klasse 2
Signe søgaardDame Aspirant Barbue
Alexsej PedersenHerre Aspirant Compound, klasse 1
Karen SkovgaardHerre Kadet Recurve, klasse 2
Søren Hviid van StratenHerre Kadet Recurve, klasse 2
Finn møller nielsenHerre Senior Recurve, klasse 2
Torben hviidHerre Senior Recurve, klasse 2
David heeringHerre Senior Compound, klasse 2
Ole husumHerre Senior Compound, klasse 2
Lollands Bueskytteklub af 2010NavnKlasse
Hans Peter FreuchenHerre Micro Barbue
Carl-Christian FreuchenHerre Mini Barbue
Cecilie KernthDame Aspirant Barbue
Wiktor KjæpHerre Aspirant Recurve, klasse 2
Markus NielsenHerre Aspirant Barbue
Rasmus FogtHerre Senior Recurve, klasse 2
Flemming EgholmHerre Masters Barbue
Hans Tofte JensenHerre Masters Barbue
Leif ChristiansenHerre Masters Barbue
Magleby Høj- og EfterskolerNavnKlasse
Jeppe Lund MastingHerre Micro Barbue
Sita Merle NørrDame Aspirant Barbue
Victoria WilkiDame Aspirant Barbue
Carl Sindung Krog SørensenHerre Junior Barbue
Daniel Greibe ColnHerre Senior Compound, klasse 2
Trine Aadahl LarsenHerre Senior Compound, klasse 2
Midtfyns BueklubNavnKlasse
Henrik RasmussenHerre Senior Recurve, klasse 2
Lennart Dahlqvist Herre Masters Langbue
Nykøbing F BueskyttelaugNavnKlasse
Kim SørensenHerre Senior Barbue
Rønne Bueskytte LaugNavnKlasse
Siffrine Enghave Lissau-Jensen½ Dame Micro Recurve
Carl Holger Lissau-JensenHerre Mini Recurve, klasse 2
Chris KristoffersenHerre Senior Compound, klasse 2
Jess H. NielsenHerre Masters Recurve
Stensballe I K's BueskytteafdNavnKlasse
Lucas KristensenHerre Aspirant Recurve, klasse 2
Jan Agentoft NielsenHerre Senior Compound, klasse 2
Thy BueskyttelaugNavnKlasse
Zofia Angelique Aquinde Geronimo½ Dame Micro Barbue
Maksymilian Gorski½ Herre Mini Barbue
Torbjørn Lundin½ Herre Mini Barbue
Emilie Dragsbæk OvergaardDame Micro Barbue
Simon HarlisHerre Mini Barbue
Simon StrømgaardHerre Junior Barbue
Felix StosiekHerre Junior Langbue
Klaus KraghHerre Senior Barbue
Lars PetersenHerre Senior Barbue
Mike PetersenHerre Senior Barbue
Lars Christian AdradosHerre Masters Barbue
Erik HarlisHerre Masters Langbue
Morten Krogager-NielsenHerre Masters Langbue
TIK BueskydningNavnKlasse
Alexander Gluch-JessenHerre Micro Compound, klasse 1
Caroline JørgensenHerre Aspirant Compound, klasse 1
Jack LessowHerre Senior Compound, klasse 1
Anna RasmussenHerre Senior Compound, klasse 2
Lars NilssonHerre Masters Compound
Ulbølle Sg&If, BueskytteafdelingNavnKlasse
Tomas AndersenHerre Aspirant Barbue
Frants ChristensenHerre Senior Compound, klasse 2
Jean Lyster RødsgaardHerre Senior Compound, klasse 2
Martin JørgensenHerre Senior Langbue
Thomas HolmstrømHerre Masters Barbue
Vejen BueskytteforeningNavnKlasse
Victor W StraarupHerre Junior Barbue
Arne J NielsenHerre Masters Compound
Kim MøllerHerre Masters Barbue
Søren WeigeltHerre Masters Barbue
Vejle BueskyttelaugNavnKlasse
Naja Eleonora Klinch ElkjærDame Micro Barbue
Molly LützenDame Micro Langbue
Oscar Lykke ClausenHerre Micro Barbue
William Klinch NielsenHerre Mini Barbue
Linus LützenHerre Aspirant Barbue
Anders HansenHerre Junior Barbue
Kim Dyrby HansenHerre Senior Recurve, klasse 2
Theis LützenHerre Senior Langbue
Viborg BueskyttelaugNavnKlasse
Andreas Holm NielsenHerre Mini Recurve, klasse 2
Nicolai AndersenHerre Mini Recurve, klasse 2
Victoria Kjær OffersenHerre Aspirant Recurve, klasse 2
Lars Vittrup JørgensenHerre Senior Barbue
Bjarne Bang MadsenHerre Masters Recurve
Kim Gøtche ChristensenHerre Masters Recurve
Søren Bo SørensenHerre Masters Recurve
Søren Bo SørensenHerre Masters Recurve
Vordingborg BueskyttelaugNavnKlasse
Angelina LindstenDame Mini Recurve, klasse 1
Pia DankelevDame Senior Recurve, klasse 1
Jette PedersenDame Senior Barbue
Lykke SørensenDame Senior Barbue
Andreas MidtibyHerre Senior Barbue
Anker SewohlHerre Masters Recurve
Frank Pedersen BHerre Masters Barbue
Frank Pedersen LHerre Masters Langbue
Århus BueskyttelaugNavnKlasse
Naja JøhnkeHerre Mini Recurve, klasse 2
Maria JægerDame Senior Recurve, klasse 2
Matilde FriisDame Senior Recurve, klasse 2
Sara S KjeldgaardDame Senior Recurve, klasse 2
Jan D. SchøderHerre Senior Recurve, klasse 2
Lasse FiskerHerre Senior Recurve, klasse 2
Morten Krogsgaard JørgensenHerre Senior Compound, klasse 2
Poul JøhnkeHerre Masters Recurve