Vinterskydning

Bueskydning Danmark Vinterskydning

Tilmeldte skytter

Vinterskydning
 
Aabenraa BueskyttelaugNavnKlasse
Cathrine AndersenDame Mini Recurve, klasse 2
Naya Jefsen Dame Mini Recurve, klasse 2
Anne PetersenDame Aspirant Recurve, klasse 2
Jonas JessenHerre Aspirant Recurve, klasse 1
Jonatan Aaroe HansenHerre Aspirant Recurve, klasse 2
Joachim B PetersenHerre Aspirant Barbue
Klara NielsenHerre Aspirant Barbue
Sebastian Nowack Vestergaard PetersenHerre Aspirant Barbue
Cecilie Nowack Vestergaard PetersenDame Senior Recurve, klasse 1
Joan Vestergaard PetersenDame Senior Barbue
Lis NielsenDame Senior Barbue
Jan Aaroe HansenHerre Senior Recurve, klasse 1
Sebastian NielsenHerre Senior Recurve, klasse 2
Frank Nowack PetersenHerre Senior Compound, klasse 2
René Johannsen AsmussenHerre Senior Compound, klasse 2
Bjarne FrankHerre Senior Barbue
Ernst LethariusHerre Senior Barbue
Lars Borg Vestergaard Herre Senior Barbue
Thomas NahmensHerre Masters Recurve
Erik NissenHerre Masters Compound
Mogens TobiasenHerre Masters Compound
Aalborg BueskyttelaugNavnKlasse
Filuca VangaaDame Mini Recurve, klasse 2
Tilde Holt HuynhDame Mini Recurve, klasse 2
Magnus JensenHerre Mini Compound, klasse 2
Jonathan Holt HuynhHerre Aspirant Recurve, klasse 1
Mikkel MathiasenHerre Aspirant Recurve, klasse 2
Amalie SaabyDame Kadet Recurve, klasse 2
Julie KristensenDame Kadet Recurve, klasse 2
Nellie EmanuelsenDame Kadet Recurve, klasse 2
Karla SørensenDame Senior Recurve, klasse 1
Magnus BagerHerre Senior Recurve, elite
Broby Sg&I's BueskytteafdelingNavnKlasse
Patrick Hindsgavl-ChristensenHerre Mini Compound, klasse 2
Dorthe DamkjerDame Senior Compound, klasse 1
Lærke EderDame Senior Compound, klasse 1
Pil Munk Carlsen Dame Senior Compound, klasse 1
Christian AndersenHerre Senior Compound, elite
Kent DamkjerHerre Senior Compound, elite
Rasmus BramsenHerre Senior Compound, elite
Henrik FrederiksenHerre Senior Compound, klasse 1
Nichlas BryldHerre Senior Compound, klasse 1
Jesper ChristensenHerre Senior Compound, klasse 2
Marianne Malmqvist OblingHerre Senior Langbue
Bueklubben for Buejægere og 3 D skytter, JyllandNavnKlasse
Louise HaugeDame Senior Compound, klasse 1
David HaugeHerre Senior Compound, klasse 1
Bueskytteforeningen ArcusNavnKlasse
Asta Ito-FrederiksenHerre Micro Recurve, klasse2
Gustav SkyggelundHerre Micro Recurve, klasse2
Samuel MousingHerre Micro Barbue
Jens SørensenHerre Mini Recurve, klasse 1
Lea EderHerre Mini Recurve, klasse 1
Torsten Ito-FrederiksenHerre Mini Recurve, klasse 2
Mikkel HolmHerre Mini Barbue
Jacob LudvigsenHerre Mini Langbue
Kitt LohmannDame Aspirant Langbue
Mads SchultzHerre Aspirant Recurve, klasse 1
Rasmus ChristensenHerre Aspirant Recurve, klasse 1
Ninna QuaadeDame Senior Recurve, klasse 2
Stig Andersen (R)Herre Senior Recurve, elite
Stig Andersen (C)Herre Senior Compound, elite
Paw LohmannHerre Senior Langbue
Henny JeremiassenHerre Masters Recurve
Christian HaugeHerre Masters Barbue
Heine Allan JørgensenHerre Masters Barbue
Esbjerg ArcheryNavnKlasse
August Emil MøllerHerre Micro Recurve, klasse2
Jeppe FielsøHerre Micro Recurve, klasse2
Alberte PalmDame Aspirant Recurve, klasse 2
Johannes Hedegaard MadsenHerre Aspirant Recurve, klasse 1
Mia VestergaardDame Senior Recurve, klasse 1
Emil Meldgaard ChristensenHerre Senior Recurve, klasse 1
Morten Røn RadoorHerre Senior Recurve, klasse 1
Frederikssund I.F. 1864NavnKlasse
Lotte Maria AndersenDame Senior Barbue
Theis HjortHerre Senior Barbue
flemming schwickerHerre Masters Barbue
Gøngen Bueklub, PræstøNavnKlasse
Kristian AndersenHerre Kadet Compound, klasse 1
Line AndersenDame Senior Compound, klasse 1
Katrine PedersenDame Senior Barbue
Flemming GyllenborgHerre Masters Barbue
Haderslev BueskyttelaugNavnKlasse
Sofie NissenHerre Micro Barbue
Johanne Furst worthmannDame Mini Recurve, klasse 2
Emma Bak Jensen Herre Mini Barbue
Ida Marie Nissen Herre Mini Barbue
Maja GrambowDame Aspirant Recurve, klasse 2
Mads Jørgensen Herre Aspirant Compound, klasse 2
Hillerød BueskyttelaugNavnKlasse
Svend Dahl-PetersenHerre Masters Recurve
Lammefjordens BueskytterNavnKlasse
Hannah AndersenHerre Aspirant Barbue
Anna RasmussenDame Senior Compound, klasse 2
Jack LessowHerre Senior Compound, klasse 2
Ronnie JørgensenHerre Senior Barbue
Kim JakobsenHerre Masters Compound
Lollands Bueskytteklub af 2010NavnKlasse
Carl-Christian FreuchenHerre Micro Barbue
Ida DalsigHerre Micro Barbue
Jens VangsgaardHerre Mini Recurve, klasse 2
Wiktor KjæpHerre Mini Recurve, klasse 2
William LarsenHerre Mini Barbue
Noa LysellHerre Aspirant Recurve, klasse 2
Anders FalgrenHerre Senior Compound, klasse 2
Peter LundsgaardHerre Senior Barbue
Flemming EgholmHerre Masters Barbue
Hans Tofte JensenHerre Masters Barbue
Magleby Høj- og EfterskolerNavnKlasse
Rasmus Toftdal Herre Aspirant Compound, klasse 2
Trine ToftdalDame Senior Compound, klasse 2
Middelfart BueskyttelaugNavnKlasse
Pernille SkovgaardDame Masters Compound
Michael FitzwilliamsHerre Masters Barbue
Midtfyns BueklubNavnKlasse
Henrik RasmussenHerre Micro Recurve, klasse 1
Henrik RasmussenHerre Senior Recurve, klasse 2
Lennart DahlqvistHerre Masters Langbue
Randers BueskyttelaugNavnKlasse
Jasmin Ammentorp½ Herre Mini Recurve
Maria Bastrup Møller½ Herre Mini Recurve
Theo Schoeneburg½ Herre Mini Recurve
Irina Vraa JensenDame Senior Compound, klasse 2
Arild SannesHerre Senior Langbue
Christina MøllerHerre Senior Langbue
Svend Erik JensenHerre Masters Compound
Rønne Bueskytte LaugNavnKlasse
Mathæus Christensen½ Herre Micro Compound
Ben KollertHerre Mini Recurve, klasse 2
Carl Holger Lissau-JensenHerre Mini Recurve, klasse 2
Claudia KollertDame Senior Recurve, klasse 2
Karen ChristensenDame Senior Barbue
Lars Vittrup JørgensenHerre Senior Barbue
Jess Hoffmeyer NielsenHerre Masters Recurve
Marianne KristoffersenHerre Masters Recurve
Slagelse BueskyttelaugNavnKlasse
Johnny TheilHerre Senior Barbue
Henning HougaardHerre Masters Compound
Henrik NielsenHerre Masters Compound
Stensballe I K's BueskytteafdNavnKlasse
Jonas Doudt PustHerre Senior Barbue
Michael LindstrømHerre Senior Langbue
Thy BueskyttelaugNavnKlasse
Maksymilian GorskiHerre Mini Barbue
Simon Førby LarsenHerre Senior Barbue
Simon StrømgaardHerre Senior Barbue
Felix StosiekHerre Senior Langbue
Arne ThomsenHerre Masters Barbue
Carsten WolterHerre Masters Barbue
Lars Christian AdradosHerre Masters Barbue
Erik HarlisHerre Masters Langbue
Ulbølle Sg&If, BueskytteafdelingNavnKlasse
Frants ChristensenHerre Senior Compound, klasse 2
Thomas HolmstrømHerre Masters Barbue
Vejle BueskyttelaugNavnKlasse
Molly LützenDame Micro Langbue
Helle HolmDame Senior Recurve, klasse 2
Emilie KjærDame Senior Compound, klasse 2
Michael HolmHerre Senior Recurve, klasse 2
Alexander Stausgaard SørensenHerre Senior Compound, klasse 2
Theis LüztenHerre Senior Barbue
Viborg BueskyttelaugNavnKlasse
Eskild K HaagensenHerre Mini Recurve, klasse 2
Nicolai AndersenHerre Mini Recurve, klasse 2
Victoria Kjær OffersenDame Aspirant Recurve, klasse 2
Tobias Busk ØstrupHerre Senior Recurve, elite
Bjarne Bang MadsenHerre Masters Recurve
Kim Gøtche ChristensenHerre Masters Recurve
Søren Bo SørensenHerre Masters Recurve
Vordingborg BueskyttelaugNavnKlasse
Magnus ChristensenHerre Micro Barbue
Mathias Neerhauge KrogHerre Micro Barbue
Phillip DankelevHerre Micro Barbue
Sebastian Neerhauge KrogHerre Micro Barbue
Pia Rikke DankelevDame Senior Recurve, klasse 2
Andreas MidtibyHerre Senior Langbue
Anker SewohlHerre Masters Recurve
Svend ØrrildHerre Masters Compound
Kjeld HauptHerre Masters Barbue
Tomas JensenHerre Masters Barbue
Frank PedersenHerre Masters Langbue
Århus BueskyttelaugNavnKlasse
Tristan OlsenHerre Micro Recurve, klasse2
Brianna TøtDame Mini Recurve, klasse 2
Gustav ToppenbergHerre Mini Recurve, klasse 2
Luke OlsenHerre Mini Barbue
Julie TapaninenDame Aspirant Recurve, klasse 2
Kristine BæverDame Senior Recurve, klasse 1
Mia SkovDame Senior Recurve, klasse 2
Mikkel EriksenHerre Senior Recurve, klasse 2
Mikkel HenriksenHerre Senior Recurve, klasse 2